Boğuşmak Zor Cebimizde Taşlarla

Bazı şarkılar vardır çok hissederek dinleriz.Benim öle bir sür şarkım var:) Ama şarkıları dinlerken videosuna çok dikkat ederim söylerken gösterilen performans da beni çok etkiler.
Uzun süredir ara ara dinlediğim Büyük Ev Ablukada Ne güzel bir grupsun sen.Hala bilmeyen varsa çıksın mağarasından keşfetsin bu grubu.
En yakın zamanda da canlı olarak dinlemek istiyorum bağıra bağıra şarkılarını söylemek pek bir keyifli olur.
Hafta sonu samsundaydım bir eğitim için harika geçti.Uzun zamandır görmediğimiz arkadaşlarımızı gördük.Akşamları beraber eğlenceye gittik.Ne şanslıyım ki 2 akşamda Samsunda harika 2 farklı grup dinledik güzel mekanlarda.İlk akşam Kaybedenler klubunun şarkılarını yorumlayanlardan oluşan bir ekip çıktı harika çaldırlar.İkinci akşamda Samsunlu bir grup adını yanlış hatırlamıyorsam Wine Up ti.Çok iyi çaldılar harika söylediler.
Her gittiğim şehir ve ülkede eğlence mekanlarına gitmek müzik dinlemek benim için olmazsa olamazlardan artık.
Büyük Ev Abluka kaçıncıya dinliyorum bilmiyorum ama bence sizde defalarca dinleyebilirsiniz
bu yanlış çok farklı
bize ayıp bize güzel.
bahçe başka oyun aynı.
yine kayıp bizi üzen.

o diil onlar diil
yine kayıp bizi üzen.

İşim nedeniyle gidemeyeceğim Büyük Ev Ablukada konserleri:)Bari siz gidin
16 Aralık 2011 22:30 Ghetto
18 Aralık 2011 18:00 Krek 

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliği yaparak başladı.2007 - 2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009 - 2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Asistanı olarak çalıştı. 2011 yılı itibariyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Birimi’nde Proje Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Bir süre festival ve müzik organizasyonlarından part-time çalışan Kenan boş zamanlarında konser ve festivallere gitmeyi seviyor.Gününün büyük kısmını sosyal medya ve gençlik üzerine okumalarla ve de müzik dinlemekle geçiriyor.
Bu yazı büyük ev abluka, büyük ev abluka konserleri, ghetto konserler, krek konserler, samsun, samsunda eğlence, samsunlu gruplar içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s