Kasım da Aşk Başkadır

Kasım yaklaşınca sanırım bana bir şeyler oluyor.Azıcık aşık gibi oluyorum ama kime neye bilmiyorum ya da biliyorum.Ama onun için bir şeyler yapamıyorum yapıyorum ya da karşılık alamıyorum yapıyorumla yapmıyorum arası bilinmez .
Bir yandan işler çok koşuşturmalı bir yandan içim kıpır kıpır.Kafam bir orada bir burada.Garip zamanlar.
Bazen hatalar yapıyorsunuz sonra onları temizlemeye çalışıyorsunuz ama olmuyor.Bu sefer inan diyorsun inanmıyor.İstiyorum diyosun istemiyor.Canımsın diyosun ne alaksı var diyor.
Kafam karışık sanırım….
Kafam karışık değil ama karışıyor peşinden koştukça cevap vermeyince.Keşkelerle dolu zamanlar hep.Yaşayarak öğrendiğimiz bir hayat yine yaşaryarak deneyimliyoruz.Deneyimlicez.
Arkada Adele someone like you çalıyor.

Bu şarkı senin için gelsin.Her dinleyişimde aklıma geliyorsun çünkü….Umarım bir gün sarılarak dinleriz…

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

2 Responses to Kasım da Aşk Başkadır

  1. Benay Gavazoğlu dedi ki:

    Kafan fena karışmış belli ki. Kasım adamı çarpar ya. Fena çok fena.

  2. Alice dedi ki:

    süpermiş, bu versiyonunu hiç dinlememişim!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s