Keep Your Head Up

Hayat çok hızlı ve hareketli geçmeye başladı.Bir çok şeyi düşünemiyorum,kendime vakit ayıramıyorum.Ama keyifli geçiyor yine de hayat.Sanırım ben çalışmayı seviyorum ve sevdiğim işlerde çalışıyorum.Sürekli bir şeyler için koşturmak düşünürken yorulmak yorucu ama keyifli benim için.
Aileme çok vakit ayıramıyorum ama bu ara.Düzceye gitmeyeli ne kadar oldu bilmiyorum ama çok oldu sanırım.Yakın zamanda da gidecek gibi değilim.Bayramda belki 1-2 günlüğüne gidebilirim.Geçen cumartesi günü Erhan Okşak ların grubu Kırmızı Kart konserinden sonra ancak vücudum yerine geliyor.O zamandan beri içki içmiyorum.Perşembe akşamına kadar içmicem sanırım.
Önümde yine seyahatli günler Ankara, İsveç,Kıbrıs.
Kendim için bir şey yapmak için bloguma yazı yazmak istedim bu akşam aslında.Bu ara birçok sevdiğim insanlada vakit geçiremiyorum.
Birde bu ara 80’ler 90’lar dinliyorum playlist yapıyorum önemli bir gün için.
Bu şarkı takıldı bir süredir sürekli dinliyorum dinlemenizi istiyorum…..

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı 80ler, 90lar, ankara, bayram, düzce, erhan okşak, isveç, kıbrıs, kırmızı kart, seyehat içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One Response to Keep Your Head Up

  1. Benay Gavazoğlu dedi ki:

    Bir şeyler peşindesin ama hayır ola 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s