Keep Your Head Up

Hayat çok hızlı ve hareketli geçmeye başladı.Bir çok şeyi düşünemiyorum,kendime vakit ayıramıyorum.Ama keyifli geçiyor yine de hayat.Sanırım ben çalışmayı seviyorum ve sevdiğim işlerde çalışıyorum.Sürekli bir şeyler için koşturmak düşünürken yorulmak yorucu ama keyifli benim için.
Aileme çok vakit ayıramıyorum ama bu ara.Düzceye gitmeyeli ne kadar oldu bilmiyorum ama çok oldu sanırım.Yakın zamanda da gidecek gibi değilim.Bayramda belki 1-2 günlüğüne gidebilirim.Geçen cumartesi günü Erhan Okşak ların grubu Kırmızı Kart konserinden sonra ancak vücudum yerine geliyor.O zamandan beri içki içmiyorum.Perşembe akşamına kadar içmicem sanırım.
Önümde yine seyahatli günler Ankara, İsveç,Kıbrıs.
Kendim için bir şey yapmak için bloguma yazı yazmak istedim bu akşam aslında.Bu ara birçok sevdiğim insanlada vakit geçiremiyorum.
Birde bu ara 80’ler 90’lar dinliyorum playlist yapıyorum önemli bir gün için.
Bu şarkı takıldı bir süredir sürekli dinliyorum dinlemenizi istiyorum…..

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliği yaparak başladı.2007 - 2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009 - 2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Asistanı olarak çalıştı. 2011 yılı itibariyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Birimi’nde Proje Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Bir süre festival ve müzik organizasyonlarından part-time çalışan Kenan boş zamanlarında konser ve festivallere gitmeyi seviyor.Gününün büyük kısmını sosyal medya ve gençlik üzerine okumalarla ve de müzik dinlemekle geçiriyor.
Bu yazı 80ler, 90lar, ankara, bayram, düzce, erhan okşak, isveç, kıbrıs, kırmızı kart, seyehat içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One Response to Keep Your Head Up

  1. Benay Gavazoğlu dedi ki:

    Bir şeyler peşindesin ama hayır ola 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s