Biz hiç beceremedik Sevmeyi de terk etmeyi de!

Heyecanla Replikasın yeni albümünü Behsat Ç için Pilli Bebek Yeni şarkı yapıcakmı diye beklerken farkettim ki Replikas ve Pilli Bebek dışında türkçe dinlemiyorum.
Kendimi yabancı müziğe o kadar kaptırmışım ki çıkan yeni keyifli şarkıları kaçırmışım.Yeni telefon sayesinde de radyo dinleyemiyorum.Radyosuz yaşam çok sıkıcı.

Dün aldım tatlımı gittim Volkanlara.Hikaye aslında Neconun Modelin ‘Değmesin ellerimiz’ şarkısını bana içeri girer girmez söylemesiyle başladı.Aslında söylemeye çalıştı hatırladığı sözlerle.Sonra hocam açtı o şarkıyı ve ben fark ettim ki bu benim şarkım evet evet.
Ne güzel sözler bunlar…
Sözleri de harika müziği de grupta harika bir grup.Sonra birazcık grup hakkında araştırma yapmaya başladık.Ben 1-2 kez canlı olarak Bronx pi de dinlemiştim grubu harika bir canlı performansı var.Ama nasıl oldu da canlı dinledikten sonra bu şarkısını fark edemedim.Bu şarkı 2. albümlerinden.
Model Eurovizyona gitsin diye yazılar var orada burada
23 agustosdada Turkcel kuruçeşme arenada bir konserleri olacak bizsin yapılmasın o konser!

Teşekkürler hocam bu yeni şarkı için….

O zaman bu haftanın bitiş şarkısı bu olsun….
Hafta sonu Düzcede bu şarkıyı mırıldanıcım…

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliği yaparak başladı.2007 - 2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009 - 2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Asistanı olarak çalıştı. 2011 yılı itibariyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Birimi’nde Proje Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Bir süre festival ve müzik organizasyonlarından part-time çalışan Kenan boş zamanlarında konser ve festivallere gitmeyi seviyor.Gününün büyük kısmını sosyal medya ve gençlik üzerine okumalarla ve de müzik dinlemekle geçiriyor.
Bu yazı Behsat ç, değmesin ellerimiz neco, grup model, hocam, model, model değmesin ellerimiz, necmettin yemiş, pilli bebek, pilli bebek behsat ç, Replikas, Replikas yeni album, volkan içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s