Biz hiç beceremedik Sevmeyi de terk etmeyi de!

Heyecanla Replikasın yeni albümünü Behsat Ç için Pilli Bebek Yeni şarkı yapıcakmı diye beklerken farkettim ki Replikas ve Pilli Bebek dışında türkçe dinlemiyorum.
Kendimi yabancı müziğe o kadar kaptırmışım ki çıkan yeni keyifli şarkıları kaçırmışım.Yeni telefon sayesinde de radyo dinleyemiyorum.Radyosuz yaşam çok sıkıcı.

Dün aldım tatlımı gittim Volkanlara.Hikaye aslında Neconun Modelin ‘Değmesin ellerimiz’ şarkısını bana içeri girer girmez söylemesiyle başladı.Aslında söylemeye çalıştı hatırladığı sözlerle.Sonra hocam açtı o şarkıyı ve ben fark ettim ki bu benim şarkım evet evet.
Ne güzel sözler bunlar…
Sözleri de harika müziği de grupta harika bir grup.Sonra birazcık grup hakkında araştırma yapmaya başladık.Ben 1-2 kez canlı olarak Bronx pi de dinlemiştim grubu harika bir canlı performansı var.Ama nasıl oldu da canlı dinledikten sonra bu şarkısını fark edemedim.Bu şarkı 2. albümlerinden.
Model Eurovizyona gitsin diye yazılar var orada burada
23 agustosdada Turkcel kuruçeşme arenada bir konserleri olacak bizsin yapılmasın o konser!

Teşekkürler hocam bu yeni şarkı için….

O zaman bu haftanın bitiş şarkısı bu olsun….
Hafta sonu Düzcede bu şarkıyı mırıldanıcım…

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı Behsat ç, değmesin ellerimiz neco, grup model, hocam, model, model değmesin ellerimiz, necmettin yemiş, pilli bebek, pilli bebek behsat ç, Replikas, Replikas yeni album, volkan içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s