feel the sunshine…

Temmuzu da bitirmek üzereyiz.Temmuz ayı festival ayı sanıyodum ama benim için düğün nişan ayı oldu.Sadece geçen haftasonu sun.day.sky a gidebildim.Onunda tek gününe.Benim için yılın en iyi festivali sun.days.sky o yüzden.

Çarşamba günü bu ayki son seyehatimi yapıyorum.Pegasusla akraba çıktık bu ay.Tunceli-tekirdağ-Düzce-Gaziantep-Ankara-Elazığ bu ay gördüğüm şehirler.Agustos daha sakin olucak umarım.Her gittiğim yerde yöresel yemekler yemekten de azıcık kilo aldım galiba.Artık spora yazılma vakti.

Az önce Music and Lyric diye bir film izledim.Çok keyifliydi.Aşk filmleri beni hep keyiflendiriyor.Ama sonrasnda düşündürüyor hep hemde uzun uzun.

Bu hafta yeni şarkılar yeni gruplar keşfindeydim elimden geldiğince.

Can Bonomo ya taktım bugun.Çok keyifli sölüyorlar harikada şarkıları var.Keşke yakınlarda biryerlerde denk gelsekde canlı dinlesek.Bir keresinde internetten evlerinden verdikleri konseri izlemiştim.Harika bir fikir ve çokda eğlenceliydi.

Can bonomanın en sevdiğim iki şarkısı şunlar.

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin

Can Bonomo Şaşkın 

Birde bu ara Blur a taktım.Geçenlerde Şevketlerin evinde muhabbet ederken saolsun hocam Volkan dinletti.Kanun sesleri var şarkının orjinalinde.Çok keyifli bir şarkı.Bu aralar bu şarkıya tapıyorum durmadan sıkılmadan bu şarkıyı dinliyorum. 

Şarkının orjinal hali:

Blur – Out of Time

O harika konser performansı 

feel the sunshine…

keşke orada olsaydım!


Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı blur, can bonomo, festivaller, music and lyrics, sun.day.sky, yılın en iyi festivali içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

3 Responses to feel the sunshine…

  1. Benay Gavazoğlu dedi ki:

    Haniş romantik izlemezdin sen? Music and Lyrics güzeldir… Can Bonomo'yu Athena öncesinde izleme şansım olmuştu, eğlendiriyor insanı, enerjisi güzel (:

  2. Kenan Dursun dedi ki:

    Bugün izlemek istedim:) Biz gidemiyoruz senin kadar konserlere izleyemedik henüz:)

  3. Benay Gavazoğlu dedi ki:

    Bir gün bana da denk gelsin o isteğin (: Ben öğrenciliğin kaymağını yedim oğlum (:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s