Temmuz Ayı Festival Ayı

Haziran ayı bitiyor artık.bugun son günü.Hayat yine yoğun ve hızlı geçiyor.temmuz da oldukça yoğun olacak gibi.temmuz ayı konser ayı .Bu hafta sonu efes pilsen one love var.Düzcede arkadaşımın düğünü olduğu için gidemiyorum.Sonraki haftasonu rokcken coke var tekirdağ da bir arkadaşımın düğünü olduğu için gidemiyorum.Sonraki hafta 23-24 temmuzda sun.day.sky var o tarihte de neconun nişanı için Gaziantep e gidiyorum.Ama Bon joviyi kaçırmıcam sanırım.Sanırım bundan sonraki ilk yazım sun.day.sky festivali ile ilgili olacak.Bu arada sun.day sky da yaşayan kütüphanede olacak hazır olun.

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliği yaparak başladı.2007 - 2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009 - 2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Asistanı olarak çalıştı. 2011 yılı itibariyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Birimi’nde Proje Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Bir süre festival ve müzik organizasyonlarından part-time çalışan Kenan boş zamanlarında konser ve festivallere gitmeyi seviyor.Gününün büyük kısmını sosyal medya ve gençlik üzerine okumalarla ve de müzik dinlemekle geçiriyor.
Bu yazı Bon Jovi, efes pilsen one love, Rocken Coke, sun.day.sky içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s