Loser

“Kaybedenler klubu” izlemiş beğenmiş bir insan olarak uyucam birazdan.Günlerdir yorgun uykusuz bir halde yaşam mücadelesi veriyorum.Ama istediklerimi yapıyorum ve mutluyum bu halimden.Bana yaşlı diyenler oldu bu akşam eve erken geldim diye yo yo ben evlenecek adar büyümemiş ciddi bir ilişki yaşamaya hazır olmayan ya da o insanı henüz bulamamış biriyim  gencim yani.

Bu anlamlı şarkıyı uyumadan önce dinlemenizi ve bağıra bağıra söylemenizi tavsiye ediyorum.iyi geceler

Bazen Doğumla ölüm arasında o bilinmeyen bölgede değilmiyiz?
Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliği yaparak başladı.2007 - 2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009 - 2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Asistanı olarak çalıştı. 2011 yılı itibariyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Birimi’nde Proje Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Bir süre festival ve müzik organizasyonlarından part-time çalışan Kenan boş zamanlarında konser ve festivallere gitmeyi seviyor.Gününün büyük kısmını sosyal medya ve gençlik üzerine okumalarla ve de müzik dinlemekle geçiriyor.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One Response to Loser

  1. Benay Gavazoğlu dedi ki:

    dinleyelim bakalım genç 😛
    “ben evlenecek adar büyümemiş ciddi bir ilişki yaşamaya hazır olmayan ya da o insanı henüz bulamamış biriyim”den gence bağladın ya pes 😀
    ama seviyorum seni 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s