Sihirli Şarkı Trouble Sihirli Grup Coldplay

Şarkılar vardır dinledikçe sizi eskilere hem de çok eskilere götürür. Eskilerki genelde içinizi yakan bir yerlerinizi acıtan eskiler. Şarkının sözleri önemli değildir. Önemli ola hissettirdikleridir sizin için. Dalıp gidersiniz kimi zaman karanlık bir odada yalnız başınıza kimi zaman kulağınızda mp3 playerla otobüste. Aynı şarkıyı binlerce kez dinleseniz de sıkılmazsınız. Sadece her seferinde o şarkıyla bağdaştırdığınız kişileri ve anları hatırlarsınız ve içiniz yanar. Ama güzel olan şu ki hep o şarkının bitişinde içinizi acıtan şeyin yerine güzel şeyleri koymak için bir hissiyat uyanır ansızın.
 Coldplay üniversite zamanlarımda keşfettiğim gruplardan. İyi ki keşfetmiş miyim gerçekten emin değilim.Bu grubun bıkmadan dinlediğim Trouble şarkısı insanı gerçekten bunalıma sokabilir.Ya da sizi hayata bağlayabilir.Bu şarkıyı dinlediğinizin ana bağlı tamamen her şey.Ya da bu şarkıdan sonra nasıl bir psikolojide olmanıza bağlı.Bence sihirli bir şarkı.

Coldplayın daha harika şarkıları da var tabiki de. Benim en sevdiğim 5 Colplay Şarkısı şunlar.

1-Coldplay-Trouble
2-Coldplay-Clocks                                                                
3-Coldplay-In My Place
4-Coldplay-Talk
5-Coldplay-Vivi  La Vida
Yıllardır Radioheadle olan benzerlikleri konuşulur. Colplay mi? Radiohead mi? Diye. Bence ikisinin de yeri farklı ikisi de harika grup. Keşke gelse Colplay Türkiye yede o harika sahne showuyla beraber izlesek onları canlı canlı.

Kadınlar her zaman erkeklerin kafasını karıştırır derler. Bu şarkılarda karıştırıyor. Karıştı karışık

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı clocks, coldplay, coldplay türkiye konseri, in my place, Rock, sihir, sihirli gruplar, sihirli şarkılar, talk, trouble, viv la vida içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

3 Responses to Sihirli Şarkı Trouble Sihirli Grup Coldplay

 1. mehmetcengel dedi ki:

  Kardeşim ellerina sağlık, tariflerin çok yerinde. Her biri birbirinden sağlam parçası olan ve ruha hitap eden bir müzik fabrikası daha gelir mi bilmem.? Coldplay dinlerken insanın seyahat etmesine çok da gerek yok sanki, çünkü zaten beyni kafayı alıp çok uzaklara götürebilen bir tını söz konusu.

  PS: “A Rush of Blood to the Head” albümü baştan sona olay!:)

  Sevgiler.

 2. Anonymous dedi ki:

  perfect again refect coldplay

 3. Anonymous dedi ki:

  ve X&Y albümü..what if psikolojisi..ve speed of sound'u..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s