Haftasonu Türkçe mi dinlesek?

Hafta sonu geldi hoş geldi.

İstanbul da hava güneşli gözüküyor.Isınsın artık çok soğuktu bu hafta.Sanırım hasta olmak üzereyim.
            Hafta sonu ben eğitimdeyim geçen haftada olduğu gibi.Bugün oturdum dinlemekten çok zevk aldığım Türkçe rock şarkıları tekrar dinledim.Eski zamanlara geri döndüm.Sanırım lise zamanıma kadar gidebildim.Öncesini çok hatırlayamıyorum.Her şarkıyı nerede nasıl kiminle dinledim ilk defa hatırlıyorum genelde:)Ve şarkılarla aslında hayatım anlamlaşıyor.Şarkılarla insanları da hatırlayabiliyorum bu sayede.

Sizler için birkaç tane Türkçe rock şarkı seçtim.Evde miskinlenirken dinlersiniz keyiflenirsiniz diye.ben çok nostalji yaşadım çok mutlu oldum.Seçmekte zorlandım çünkü aşağıdaki grupların bir sürü harika şarkısı var ama ben seçmeye çalıştım. 

 Seç seç bitmez daha neler var neler.Eskiden şarkılar dahamı güzeldi acaba?
Neden daha önce doğmadık ki neden 80 lerde yaşamadık doğduk:) 
Diye düşünüyorum ben her seferinde.
Herkese iyi hafta sonları.İstanbulda bu hafta yapıcak yine bir dolu şey var.Ama ben kadıköy akşamlarında takılıcam bu haftasonu.Favori mekanımız isis de olucam.Ama değişken mekanlarda olucak abikide.Bu taraflara gelen olursa haber etsin.

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı 80 ler, Bulutsuzluk Özlemi, Demir Demirkan, Duman, kesmeseker, KRAMP, Kurban, Mor ve Ötesi, Replikas, Türkçe rock, Teoman içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s