Bugun ne dinlesek?

Güzel güneşli bir gün dışarda eminim çok trafik var.En iyisi evde otutup film izlemek, müzik dinlemek.Son zamanlarda dinlediğim en güzel 5 şarkı aşağıda bakalım beğenicekmisiniz?
İyi dinlemeler.

1-Radiohead – Lotus Flower
Radiohead yeni albümü King of Limb’den ilk single Lotus Flower’ındün yayınlanan videosu.Müzik eleştirmenlerince Thom Yorke dansı çok konuşulsada şarkı harika.Yıllardır Türkiyeye geliyor söylentileri artık gerçekleşir umarım

2Kimbra – Cameo Lover
Yeni keşfettiğim harika bir ses.Mutlaka diğer şarkıalrıda dinlenmeli.Ben dinlerken çok keyif aldım.

3-Arid – You are 
Son zamanlarda radyolarda Avea Escape to Music Konserlerinin tanıtımlarında duyduğumuz müzik.Bugunü anlamlı kılan şarkıalrdan .25 şubatta Gettodalar 

Arcade Fire albüme adını verdiği şarkı.radyo eksenin top 40 ında bu hafta 1 numarada.Albümdeki diğer şarkılarda harika
2007 Rocken Coke da dinleme fırsatı bulduğum Galli rock topluluğunun 10. albümüne adını veren şarkısı.

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliği yaparak başladı.2007 - 2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009 - 2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Asistanı olarak çalıştı. 2011 yılı itibariyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Birimi’nde Proje Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Bir süre festival ve müzik organizasyonlarından part-time çalışan Kenan boş zamanlarında konser ve festivallere gitmeyi seviyor.Gününün büyük kısmını sosyal medya ve gençlik üzerine okumalarla ve de müzik dinlemekle geçiriyor.
Bu yazı Arcade Fire, Arid, Avea Escape to Music, Kimbra, King of Limb, Lotus Flower, Manic Street Preachers, Radiohead, Rock, Rocken Coke, The Suburbs, Thom Yorke içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s