Bugun ne dinlesek?

Güzel güneşli bir gün dışarda eminim çok trafik var.En iyisi evde otutup film izlemek, müzik dinlemek.Son zamanlarda dinlediğim en güzel 5 şarkı aşağıda bakalım beğenicekmisiniz?
İyi dinlemeler.

1-Radiohead – Lotus Flower
Radiohead yeni albümü King of Limb’den ilk single Lotus Flower’ındün yayınlanan videosu.Müzik eleştirmenlerince Thom Yorke dansı çok konuşulsada şarkı harika.Yıllardır Türkiyeye geliyor söylentileri artık gerçekleşir umarım

2Kimbra – Cameo Lover
Yeni keşfettiğim harika bir ses.Mutlaka diğer şarkıalrıda dinlenmeli.Ben dinlerken çok keyif aldım.

3-Arid – You are 
Son zamanlarda radyolarda Avea Escape to Music Konserlerinin tanıtımlarında duyduğumuz müzik.Bugunü anlamlı kılan şarkıalrdan .25 şubatta Gettodalar 

Arcade Fire albüme adını verdiği şarkı.radyo eksenin top 40 ında bu hafta 1 numarada.Albümdeki diğer şarkılarda harika
2007 Rocken Coke da dinleme fırsatı bulduğum Galli rock topluluğunun 10. albümüne adını veren şarkısı.

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı Arcade Fire, Arid, Avea Escape to Music, Kimbra, King of Limb, Lotus Flower, Manic Street Preachers, Radiohead, Rock, Rocken Coke, The Suburbs, Thom Yorke içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s