>O zaman bu şarkıda "biz" için gelsin……

>Günler çok hızlı geçiyor.Hangi ara üniversite bitti hangi ara yüksek lisans bitti.
Hangi ara facebookda 1251 arkadaşım oldu. hangi ara twitterda 217 takipçim anlayamadım.
Hayat bu kadar kalabalık nasıl gözüküyor bilmiyorum ama merak ediyorum dışarıdan nasıl gözüküyorum.
 
Kimilerine göre” hayatını yaşayan” kimilerine göre “çapkın” kimilerine göre “kötü” kimilerine göre “gerizekalı” kimilerine göre ” eğlenmeyi seven” kimilerine göre “boş insan” kimilerine göre “arkadaşının sevgilisine sarkan” kimilerine göre “saçma sapan birisi”
Ama sanırım ben bunlarn hiçbiri değilim ben “Kenan” nım ve beni bilen insan sayısı belki en fazla 10(ailem hariç)

Diğer insanların söyledikleri arkamdan anlattıkları umurumda mı?
Bir çoğunun kisi değil umurumda olanlarla halen görüşüyorum ve konuşuyorum.
Sevdiğim insanlarla vakit geçiriyorum sevdiğim insanları arıyorum.
Sevdigim insanları “özlüyorum”.

Aslında karışık duygular içerisindeyim şu sıralarda.hangi sektörde iş baksam kafamın bir kısmını kurcalarken diğer kısmını İngilizce kursuna gitmekle yurt dışına çıkmak kurcalıyor.Diğer kısmınıda doktora yapsam mı yapabilirmiyim acaba?
Bende bu kadar kafa varmı bunları düşünecek tabikide yok:)
Beyin bedava ama attım hafızaya…

  
Geçtiğimiz hafftalarda rüyamda harika bir kıza aşık olmuştum.O kadar mutluydum ki kalktığımda akiama kadar aklımdaydı o rüye ve mutluydum tüm gün:)
Şöle düşündüm ben bu hayatta hiç kimse o kadar mutlu etmemişti o kadar heyecanlandırmamıştı.Aşk nasıl birşey diye düşünmeye başladım bimiyorum iyi mi yaptım.

Balık burcu olmak zor birşey buna karar verdim.Birinden hoşlanıyorsunuz ki platonik olması bu durumu dahada heyecanlandırıyor sonra sürekli onla konuşmak görüşmek istiyorsunuz.İnsan istiyor ki anlat herşeyi konuş ama olmuyor olmuyor.Peki ne zaman anlatıcaksın? bilmiyorum?
Artık birilerine güvenmek çok zor hayatta bazende kendime güvenemiyorum.
Ama artık kendime güvenmeye başladım aslında “o” beni bu hale getirdi.
O zaman bu şarkı “o” na gelsin

Şimdi kafalarda şöle bir soru vardır eminim “o” kim .Acaba gerçekte öle bir o varmı oyksa rüyadaki kız mı o?Bence böle soru işaretli kalması çok iyi o yüzden kimse sormasın bunu.
Nedense “bize” çok inanıyorum ama biraz daha zaman gerek sanırım.Tabi bu arada “o” nun bizden haberi bile yok.
O zaman bu şarkıda “biz” için gelsin……
Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s