>Merhaba 2011

>

Yıllar, aylar, günler ne çabuk geçiyor.En son 10 gün önce yazı yazabilmişim.Yine koşturmalı hayat devam ediyor.Bakalım ne zaman kadar dayanıcım bu hayata.
Babamlar sürekli baskı yapıyor Düzceye gel diye bazen düşünmüyor değilim.
Sakin Şehir hayat yavaş.Her şeyden az var.Ama bu hayattan sonra alışmak çok zor olur.Ancak psikolokla alışabilirim sanırım.:)

Neler oldu geçtiğimiz 10 günde hayatımda diye bir bakıyorum ajandama. Neconun meslek hayatında 15. yılı yemeği vardı bizim 2010 yılında en çok yemek yediğimiz Merih restorantta.
Bu eğlence benim için 2010 yılının en iyisiydi.Çok samimi bir ortam vardı ve çok eğlendik.Saolsun Erhan Okşak bize harika sesiyle ve bazen cümbüşle bazen de gitarıyla şarkılar söyledi.
Bizde ona eşlik ettik.yaklaşık 60 kişi geldi gitti.Sivil alandaki tüm dostlar oradaydı.Bir ara hatta hayde şarkısı bile söylendi:) Neco masalara vurarak bize Av Mevsimindeki o sahneyi yaşattı:)

Sonra yılbaşı vardı.Ama bir türlü plan yapamadım.Yapacak çok şey vardı ama ben sakin bir yılbaşı istiyordum.Ablama gitmeye karar vermiştim ki o sırada yıllardır yaptığımız gibi çocukluk arkadaşlarıyla yılbaşı geçirmek için plan yaptık  ve bir anda düzce yoluna çıktık.

Kedi kafede eğlenceli bir yılbaşı geçirdik Sonrada zeyneplere gittik ordada içmeye devam ettik.Keyifli bir yılbaşı akşamıydı.
Bir sonraki günde ablamlara geçtim amcamlar orda diye.Eniştem harika bir mojito yaptı bize.Mojito eşliğinde muhabbet ettik.
Pazar gününü uyuyarak geçirdim.Sanırım 2010 nun tüm uykusunu aldım.Saat 4 e doğru artık uyumaktan sıkıldığım için kalktım yataktan:)

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s