>come on baby light my fire

>Uzun zaman oldu yazmayalı yine koşturmalı günler geçiyor.Ama aşağıdaki şarkının hatrına yazmaya karar verdim.Bugun güzel bir gün geçirdim.

Son bir haftayı özetlemek gerekirse 23 aralık gönüllüler buluşması koşturmasıyla geçti.Yine güzel eğlenceli bi gece oldu.Tüm dostlarımızı gördük dans ettik eğlendik.Sonrasında da ilk önce thales ve ardından 2010 yılının klasik mekanlarından araf yaptık.Sabaha karşı eve döndüm.
Annem ve babam halen bizde nerdeyse 1 hafta oldu.Dolayısıyla klasik taksim cumartesi gecesi gerçekleştiremedik bu hafta.Evde aile saadeti yaşıyoruz.Ama iyiki burdalar özlemişim onlarla vakit geçirmeyi.Ne yazıkkı onlar burda olduğu için bir çok insani ektim ama yapacak bir şey yok.
Gönüllü programında son hafta ofis toparlamaca ve gönüllü programı ekip değerlendirme toplantısı var.
Come on baby light my fire
  Come on baby light my fire
     Come on baby light my fire
         Come on baby light my fire

http://listen.grooveshark.com/widget.swf

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliği yaparak başladı.2007 - 2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009 - 2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Asistanı olarak çalıştı. 2011 yılı itibariyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Birimi’nde Proje Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Bir süre festival ve müzik organizasyonlarından part-time çalışan Kenan boş zamanlarında konser ve festivallere gitmeyi seviyor.Gününün büyük kısmını sosyal medya ve gençlik üzerine okumalarla ve de müzik dinlemekle geçiriyor.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s