>Sonuna Geldik…Sepetçilerde Son Kez…

>

30 Ağustos 2009 pazar…
Bu blog için yazılmış ilk yazının tarihi. Gönüllü Program’ının başladığını ilan ettiğimiz o gün. Aradan geçen 16 ay içinde neler oldu neler…Onlarca proje, yüzlerce güzel insan, toplantılar, tartışmalar, saha çalışmaları, formlar, veritabanı, ticketlar, imzalar, gidenler, gelenler, yorgunluk, yoğunluk, mutluluk ve zaman zaman kafa karışıklığı. Olan biteni yazmaya çalışsak kitap olur. Ki yazmaya da çalışıyoruz bir yandan, neyse.

2000’li yılların başında birkaç gönüllünün hayaliyle başlayan İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti macerası artık sona eriyor. Bu maceraya bir şekilde ortak olan, katkı yapan bütün gönüllülerle son defa biraraya gelmek, katılım belgelerini dağıtmak, üzerine konuşmak, dertleşmek ve Sepetçiler Kasrı’nın eşsiz boğaz manzarasında kolektiftifistanbul şarkılarına eşlik etmek için…

23 Aralık Perşembe
Sepetçiler Kasrı, Sirkeci
19:30-20:30 Konuşmalar ve Katılım Belgeleri Dağıtımı
20:30-21:30 Yemek
21:30-22:30 Konser-kolektifistanbul

Notlar:
1. Etkinlik Sepetçiler Kasrı’nın bahçesinde kurulacak çadırda gerçekleşecektir. Lütfen soğuk havaya uygun kıyafetler giyiniz.
2. Özel araçlarıyla gelecek misafirler çevredeki otoparklardan yararlanabilirler. Etkinlik mekanında ayrı bir otopark bulunmamaktadır.
3. Etkinliğe sevdiklerinizle birlikte gelebilirsiniz.

MURAT ALEMDAR

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s