>2010 da sona doğru

>

Evet evet artık yıl bitiyor.reklamlarda İstanbul İstanbul olalı böle kütür sanat dolu yıl görmedi diyorlar(emin değilim)
Sanırım hayatımın en hareketli en unutulmaz yılını yaşadım.Bir daha böle zamanlar yaşamak imkansız gibi.
Çok koşturduk çok çalıştık ama çok eğlendik.Çok güzel insanlarla çalıştık.6042 tane gönüllümüz oldu.Bunların nerden baksanız 400 ünle bir sürü etkinlikte beraber gönüllük yaptık.Harika dostluklar oluştu ki eminim bunlar yıllarca sürecek.
3 aralıkta Otto santralde yaklaşık 400 kinin katıldığı harika bir kapanış party si oldu.
Ama 2010 da eğlence bitmez para bitmez.
Şimdi de 23 aralık 2010 perşembe sepetçiler kasrında harika bir party daha olucak.
2010 gönüllüleri buluşması.Sınırsız içecek, ekmek arası mangalda pişmiş sucuk-köfte-tavuk ve kollektif istanbul konseri.
Eş dost herkesi bekliyor olu caz.Artık son eğlencelerimiz bunlar 2011 zor bir yıl gibi.İstanbul artık kültür başkenti değil.Ama oldu güzel oldu 2010 gönüllü programı ekibi ve gönüllüleri çok güzel bir ekip oldu.Çok güzel işler yaptı.
O zaman bu şarkı hepimiz için gelsin…..

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliği yaparak başladı.2007 - 2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009 - 2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Asistanı olarak çalıştı. 2011 yılı itibariyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Birimi’nde Proje Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Bir süre festival ve müzik organizasyonlarından part-time çalışan Kenan boş zamanlarında konser ve festivallere gitmeyi seviyor.Gününün büyük kısmını sosyal medya ve gençlik üzerine okumalarla ve de müzik dinlemekle geçiriyor.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s