>2010 da sona doğru

>

Evet evet artık yıl bitiyor.reklamlarda İstanbul İstanbul olalı böle kütür sanat dolu yıl görmedi diyorlar(emin değilim)
Sanırım hayatımın en hareketli en unutulmaz yılını yaşadım.Bir daha böle zamanlar yaşamak imkansız gibi.
Çok koşturduk çok çalıştık ama çok eğlendik.Çok güzel insanlarla çalıştık.6042 tane gönüllümüz oldu.Bunların nerden baksanız 400 ünle bir sürü etkinlikte beraber gönüllük yaptık.Harika dostluklar oluştu ki eminim bunlar yıllarca sürecek.
3 aralıkta Otto santralde yaklaşık 400 kinin katıldığı harika bir kapanış party si oldu.
Ama 2010 da eğlence bitmez para bitmez.
Şimdi de 23 aralık 2010 perşembe sepetçiler kasrında harika bir party daha olucak.
2010 gönüllüleri buluşması.Sınırsız içecek, ekmek arası mangalda pişmiş sucuk-köfte-tavuk ve kollektif istanbul konseri.
Eş dost herkesi bekliyor olu caz.Artık son eğlencelerimiz bunlar 2011 zor bir yıl gibi.İstanbul artık kültür başkenti değil.Ama oldu güzel oldu 2010 gönüllü programı ekibi ve gönüllüleri çok güzel bir ekip oldu.Çok güzel işler yaptı.
O zaman bu şarkı hepimiz için gelsin…..

Reklamlar

About kenanndursun

1984 Düzce doğumlu olan Kenan Dursun, 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek lisansı yaptı. Lisans öğrenim gördüğü sırada çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler gerçekleştirmeye başladı. 2007 yılında aldığı eğitmen eğitimiyle gönüllü faaliyetlerine akran eğitmenliğini yapmaya başladı. 2007-2009 yılları arasında özel bir şirkette Kalite Sistem Sorumlusu olarak çalışırken mühendisliği sevmediğini fark edip sivil alanda gönüllü/profesyonel olarak çalışmalara başladı. 2009-2010 yıllarında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Gönüllü Programı’nda Saha Koordinatörü olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Biriminde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezinde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya Ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı yapan Kenan Dursun, tezini Sivil Toplum Kuruluşlarının Medya ve Teknoloji kullanımı üzerine yazmaktadır.Ayrıca Kenan Ocak 2015 - Temmuz 2015 tarihleri arasında Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'nde Genel Koordinatör olarak, 2014 2016 yılları arasında Things Projesi Koordinasyon ekibin de iletişim uzmanı olarak çalışmıştır.Şu an Sivil Toplum Kuruluşları ve AB Projelerine iletişim danışmanlığı yapmaktadır. 2017 yılından beri aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s